پایگاه خبری شاهرود
زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت
درباره وبلاگ


اطـلاع رسـانی به هنـگام، دقیـق، شفـاف و هماهنگ، بهترین و بسترسازترین اهرم برای آمـاده كردن افـكار عمـومـی و فرهنگ سازی است.
بر این اسـاس و بـه مـنـظـور اطـلاع رسـانـی، پایگاه خبری شاهرود را ایجاد کردیم.
پایگاه نوپای خبری شاهرود، دست همكاری و هـمـراهی بـه سـوی هـمـه دسـت انـدركاران رسانه های خبری و اندیشه پردازان دراز كرده و خــود را نـیـازمـنـد بـهـره گـیـری از نـظــــرات و تجربیات شما می داند.
استفاده از مطالب و تصاویر وبلاگ با ذکر منبع بلامانع میباشد .

مدیر وبلاگ : خبرنگار
مطالب اخیر
نویسندگان


پس از روشنگری شاهوار و شاهرود نیوز نسبت به رفتار غیر اخلاقی رسانه ای همراه با اغراض سوء سیاسی نشریه پارسیای قومس و نیز همراهی همشهریانمان با این دو سایت با درج نظرات شیوا، در این شماره ی نشریه سیاسی و فرهنگی پارسیای قومس، شاهد سکوت تاکتیکی  جریان سبز و فتنه 88 بلاخص سعید قلیچی عنصری که بعد از گذشت دو سال مایل به جدا سازی  نماد جریان فتنه از مچ خویش نمی باشد، بودیم. سعید قلیچی، این جوانک ناآگاه و احساسی این بار نیز به طعنه نبود آزادی را بهانه  و گریزی اعتراضی به طرح امنیت اجتماعی در منطقه آبشار  زده است.

وی در توجیه سکوت  تاکتیکی چنین نوشته است: با توجه به دستور مدیر نشریه مبنی بر این که :" این شماره فیتیله رو میکشی پایین و مطلب سایتی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، هنری، ورزشی، صنفی، ارگانیک، شهری، استانی، کشوری، منطقه ای، جهانی، گروهی، فردی، شخصی نباشه به دنبال سوژه ای طنز در فکر و ذکر جستجویی آغاز کردیم، جستجویی بس دشوار که هر چه بیشتر تلاش می کردیم کمتر نتیجه می داد.

البته خاطر نشان میکنیم با استناد به مطلب فوق، مدیر مسئول خواسته تا با هر شیوه ای او را به سکوت دعوت کند که این در شامل شدن تمامی مسائل عنوان شده، صحت ادعایمان را تایید میکند ولی امان از کسی که نادان باشد.

چونکه  علیرغم توصیه به اینکه  فتیله را پایین بکشد، باز نتوانسته اغراض سوء سیاسی خود را پنهان کند.

او در مطلبی که نه به طنز می خورد و نه به واقعیت از جلوگیری از ورود وی به پارک آبشار گلایه و سعی می کند تا با لهجه ی شاهرودی سخن گوید که بسیار مسخره این لهجه را به رخ کشیده است. اهالی شاهوار نیوز به عنوان شهروندان شاهرودی به وی تذکر می دهد که لطفا با هر چه بازی می کند و نخود هر چه می شود پای خود را از میان لهجه ی شاهرودی  بیرون کند تا لگدکوب سایرین نشود.

در ضمن آقای سعید خان، سخن رییس جمهور مبنی بر این که در ایران آزادی در حد مطلق است، برای بزرگتر از شماست برادر من، نه کوچولو هایی که هنوز فرق میان دست راست و چپ را نمی دانند و اجیر شده  اجانب می باشند. بهتر است بدانید که آزادی بدون دانایی به دست نمی آید و دریغ از اندکی دانایی در وجود همپالگان فتنه.

در ضمن ما، شاهرود نیوز و نه شخصیت هایی که به آنها توهین نموده ای به روح اعتقاد نداریم. شما چطور ؟؟؟   

نوع مطلب : اخبار شاهرود، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 5 مهر 1390 09:29 ب.ظ
آقا اینطور كه شماها دارین میگین اینا یا از خود آمریكا پول گرفتن،یا تو دوران فتنه از اصحاب نزدیك میر حسین موسوی بودن كه دارن اینجوری برای یه سری كارا برنامه ریزی می كنن.
اگه اینطوری هست تورو خدا افشاگری كنید؛ ما باید این عناصر خطرناكو بیشتر بشناسیم.
اصلا این سعید قلیچی تا حالا كجا بوده یهو كه پیداش نشده؟؟؟
خبرنگار با سلام و عرض ادب
جهت آگاهی از فعالیت های مرتبطین با جریان فتنه و شناخت بیشتر مواضع سیاسی آنان مطلب « نبش قبری برای ورشکستگان سیاسی» را در قسمت صفحات جانبی ملاحظه فرمایید.
لینک:
http://shahvarnews.mihanblog.com/extrapage/budonabud
سه شنبه 5 مهر 1390 01:26 ق.ظ
لطفا در مورد نشان فرماسونری در نشریه پارسیای قومس (چشم جهان بین صفحه اول) افشاگری کنید. مطمئن باشید این جریان از این کارها هدف مشخصی را دنبال می کند
یکشنبه 3 مهر 1390 02:20 ب.ظ
ببخشید.
فكر میكنین این حرف كه اصل ولایت فقیه هم مانند دیگر اصول قانون اساسی هست یعنی عدم اعتقاد؟؟؟
آخه من این پسرو چند ساله میشناسم، حتی تا حالا كمیته انضباطی دانشگاهم نخواستش، اونوقت شما میگین این فتنه كرده؟
میبخشید اما این صحبتهای شما خلاف شناخت چندین ساله من از این آدمه،درسته كه آدمارو نمیشه شناخت ام اینقدر دیگه برام باور پذیر نیست.
خبرنگار لازمه پذیرش حکومت اسلامی، روا داشتن اختیارات مطلق برای فقیه‌است. فقیه، حاکم علی الاطلاق است و همه اختیارات امام معصوم شیعه را دارا است؛ زیرا ولایت مطلق، به معنای رعایت مصالح عام در سرپرستی جامعه‌است و چون حوزه حکومت، مصالح عمومی را نیز در بر می‌گیرد، بدون ولایت مطلق برپایی حکومت اسلامی و اجرای احکام دین ممکن نیست. پس نتیجه میگیرم که اصل ولایت فقیه از ارکان اصلی نظام مقدس و فراتر از قانون اساسی می باشد. دوست عزیز کسی که به ارکان اصلی اعتقاد ندارد چگونه به خود اجازه می دهد با توهمات ذهنی خود جزئیات را مورد تشکیک قرار دهد.
باور كردن دروغی كه انسان صدبار آن را شنیده، آسانتر است از حقیقتی كه انسان حتی یك دفعه هم آن را نشنیده است.
یکشنبه 3 مهر 1390 10:05 ق.ظ
سلام خیلی ممنون که نظرمو گذاشتین.
سوال اصلی که آقای قلیچی و چندتا از دوستاش همیشه میپرسن اینه که مگه اصل ولایت فقیه با بقیه اصول قانون اساسی تفاوتی داره؟؟؟
وقتی اصول حقوق ملت که چندین ماده هست، از آزادی تجمعات گرفته تا آزادی عضویت در احزاب وآزادی بیان و مطبوعات و.... به اندازه یک اصل اهمیت نداره خب این تبعیضه دیگه.
گفتم خیلی آروم و منطقی و با اطلاعات صحبت میکنه این خودش با اون چیزی که میگین تناقض داره
خبرنگار با سلام و عرض ادب
دوست عزیز از اینکه بعنوان یک دوست بطور شفاف مواضع سیاسی و عدم التزام آقای قلیچی به اصل ولایت فقیه را که از ارکان اصلی نظام جمهوری اسلامی می باشد را از زبان ایشان بازگو نموده اید، ممنون و سپاسگذاریم.
اصل ولایت فقیه یکی از اصول اساسی قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران است که به دلیل مصون بودن از هرگونه بازنگری و حاکمیتی که نسبت به سایر اصول دارد، جزو ارکان اصلی قانون اساسی به شمار می رود.
اما در خصوص تناقض در گفتار، ما شما را ارجاع می دهیم به مطالعه قانون اساسی:

اصل ۲۷ : تشکیل اجتماعات و راه‏پیمایی‏ها، بدون حمل سلاح، به شرط آن که مخل به مبانی اسلام نباشد آزاد است.‏‏
اصل ۲۶ : احزاب، جمعیت‏ها، انجمن‏های سیاسی و صنفی و انجمنهای اسلامی یا اقلیتهای دینی شناخته‌شده آزادند، مشروط به این که اصول استقلال، آزادی، وحدت ملی، موازین اسلامی و اساس جمهوری اسلامی را نقض نکنند. هیچ‌کس را نمی‌توان از شرکت در آنها منع کرد یا به شرکت در یکی از آنها مجبور ساخت.
اصل ۲۴ : نشریات و مطبوعات در بیان مطالب آزادند مگر آن که مخل به مبانی اسلام یا حقوق عمومی باشد. تفصیل آن را قانون معین می‌کند.

بنابراین درست است که تمام موارد مطروحه از جانب سعید خان در قانون اساسی ذکر شده اما در تمامی آنها این نکته ذکر شده است که نباید مخل به مبانی اسلام باشد و اصول استقلال، آزادی، وحدت ملی، موازین اسلامی و اساسی جمهوری اسلامی را نقض نکنند.
شنبه 2 مهر 1390 07:47 ب.ظ
سلام.
من این سعید قلیچی كه میگین رو میشناسم، اونم از نزدیك پسر آرومیه،كاری به كاره كسی نداره،اطلاعاتش در حد خودش خوبه و دور از حواشی قلم شیوایی داره.
تا جایی كه از صحبتاش بر میاد واقعا ایران براش مهمه و به اصول انقلاب 57 پایبند،حتی خودشو یك اصلاح طلب واقعی ودر چارچوب قانون اساسی میدونه.
اگه ممكنه افشاگری كنین تا ما بهتر بشناسیم این افرادو
خبرنگار با سلام و تشکر از همراهیتان
دوست عزیز اصلاح طلب وفادار به اصول اولیه انقلاب که به تعبیری اصلاح طلب اصول گرا نامیده می شوند باید به اصولی از جمله قانون اساسی، اصل ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی التزام عملی داشته باشد. آقای اصلاح طلب مورد نظر به کدامیک از قواعد پایبند می باشد؟ ایشان همپیاله با کسانی است که شعار جمهوری ایرانی سر دادند و به اصل ولایت فقیه اهانت کردند و قائله روز عاشورای 88 تهران را رقم زدند و هنوز سند ننگ اهالی فتنه را بر مچ دست دارد. اصول انقلاب 57 اطاعت از رهبری و حفظ ارزشهای اسلامی و پاس داشتن خون شهدا و ایثارگرانی است که دفاع از اسلام و جمهوری اسلامی را بر هرچیز دیگر ترجیح دادند. ارج نهادن ایثار گرانی است که امروز تحت عنوان هفته دفاع مقدس از آنان تجلیل به عمل می آید. پس باید گرگ صفتان در لباس میش را شناخت و دائما در کمین آنها نشست نه در کمین آنها گرفتار شویم .
موید باشید.
شنبه 2 مهر 1390 03:17 ب.ظ
با تشکر از پاسخ تکراری شما!!!! هر چند علت سکوت و محافظه کاری و یا احیانا ترس شما را در بیان انچه می دانید نمی دانم اما به عنوان یک شهروند توصیه میکنم حرف حق را بزنید ولو آنکه بر ضرر شما باشد اینکه می گویید از بیان دیگر مسائل تیم فتنه گران معذوریم بسیار بد است شما میتوانید با اطلاع رسانی به موقع جلوی بسیاری از حوادث را در شاهرود بگیرید اما بدانید سکوت شما خیانت خواهد بود. ضمنا بهتر است بدانید هر چند از حوصله شما در پاسخگویی سپاسگذارم اما این شیوه پاسخ دادن مبهم شما هیچ کمکی به حل ماجرا نخواهد کرد
خبرنگار با سلام و آرزوی توفیقات برای شما دوست گرامی
سکوت و محافظه کاری و ترس در شاهوار نیوز بی معناست، اما طرح بعضی از موضوعات در فضای رسانه ای فرصت را از کسانی که باید در جایگاه قانونی خود پیگیر بعضی از مسائل پنهان باشند می گیرد .
ضمنا با مروری به سوالات خود، به تکراری بودن مفهوم هر سوال و تفاوت در شیوه ی نگارش آنها پی خواهید برد.
«در خانه اگر کس است یک‌حرف بس است.» موفق باشید.
شنبه 2 مهر 1390 12:34 ق.ظ
اگر رمز نویسی نکردید پس منظور از اتاف فکر آقایان و جریانات پشت پرده پارسیای قومس چیست؟ ضمنا فکر میکنم به عنوان یک رسانه بهتر است آن سوالات را خودتان پیگیری کنید و نتیجه را برای روشن شدن اذهان عمومی در اختیار خوانندگان و مخاطبان قرار دهید

خبرنگار با عرض سلام و ادب
دوست عزیز امیدواریم پاسخ ذیل شما را قانع کند، البته شما باید زحمت اندکی تحقیق هم به خود بدهید. اینکه گفتیم عناصر فعال در نشریه پارسیای قومس از افراد مرتبط با جنبش سبز می باشند که زیاد نیاز به توضیح ندارد، سوابق و فعالیت های تخریبی و تجمع همراه با شعار علیه ولایت آنها در دانشگاه اظهر من اشمس است . اینکه گفتیم همراه با جریان فتنه 88 بوده و هستند گواه آن داشتن نماد سبز بر مچ این افراد است که حتی پس از گذشت این مدت پس از دوران فتنه بر مچشان خودنمایی میکند و این نشان از سماجت و بر سر موضع بودن آنهاست. اما اینکه گفتند فعالیت آنها شبیه بی بی سی فارسی است، مستحضرید سازمان امنیتی کشور تعداد زیادی از افرادی را که در پوشش خبرنگاری جیره خواری اجانب را می کردند دستگیر نموده است. یکی از مواردی که آنها دنبال می کردند بحث اختلاف ها و... بوده .بنظر می رسد نظر شخصی که دیدگاه خود را اعلام نموده است، مصداقی و در سطح پایین تر بوده است. در ضمن اینکه اتاق فکر جنبش سبز و فتنه گران و سردمدار فراری آنها مهدی هاشمی در دانشگاه آزاد بوده خبرش جهانی شده حالا چرا دوست عزیز بی اطلاعند نمی دانیم. ضمن اینکه افراد دخیل در نشریه اکثرا دانشجوئی غیر بومی دانشگاه آزاد می باشند و فرجام اینکه از طرح دیگر مسائل تیم فتنه گران نیز در حال حاضر معذوریم. آرامش پایدار داشته باشید. انشاء الله
پنجشنبه 31 شهریور 1390 09:05 ب.ظ
مشکل من را بیشتر کردید پس بفرمایید متولیان امر چه کسانی هستند و چه بپرسم و چگونه بپرسم؟ حتما میفرمایید این مشکل شما است ولی بهتر بود در شرایطی که شاهرود نیوز قطع است و اتفاقات و اشخاصی که نام بردید نامعلوم است رمز نویسی نمیکردید که ما هم فضولی نکنیم
خبرنگار با سلام و عرض ادب
گرامی، طبیعتا در این مقوله متولیان امر، پشت میز نشینانی در اداره ارشاد هستند که با وجود این که بر یکی از کرسی های اصلی حفظ و حراست شهر تکیه زده اند، بدون تحقیق و یا سوء نیت به عوامل فتنه 88 در شاهرود مجوز میدهند و با این کار اجازه به سخره گرفتن نظام و سپاه و افراد را به این گروهک مزدور داده اند.
بپرسید از علت این کار؟
بپرسید از اینکه چرا با وجود نگارش مطالبی بر علیه نظام، مجوز را ابطال ننموده اند؟
بپرسید چطور یک نشریه فرهنگی، هنری، ورزشی تبدیل به یک نشریه سیاسی فرهنگی می شود؟
بپرسید چند خبر چاپ شده در شماره اول نشریه مطابق با یک نشریه فرهنگی، هنری، ورزشی است؟
بپرسید آیا پایبندی و التزام عملی مدیران این نشریه به قانون اساسی را بررسی کرده اند؟
ما هیچ گونه رمز نویسی انجام ندادیم و عین حقیقت را بیان کردیم.
بروز چنین گروه هایی در شاهرود، تنها با همت مردم لگدکوب می شود
موید باشید
پنجشنبه 31 شهریور 1390 07:22 ب.ظ
حداقل یک مقدار بیشتر راهنمایی کنید باور کنید ارتباطش اصلا روشن نیست. اصلا قصد بدی ندارم لطفا راهنمایی کنید اگر حقیقت است دانستن هم حق ما خواهد بود. منتظر پاسخ قانع کننده شما هستم
خبرنگار با سلام به شما همراه همیشگی
دوست عزیز، شاهوار نیوز رسالتش اطلاع رسانی به همشهریان شاهرودی میباشد.مقوله ی پارسیای قومس نیز در شاهوار و شاهرود نیوز به طور کامل و تا حدی که در دنیای مطبوعات مجاز می باشد به شکلی روشن بیان گردیده است، بهتر است پاسخ خود را از متولیان امر که قطعا بهترین گزینه برای روشن شدن ذهنتان میباشند دریافت کنید.
موید باشید.
پنجشنبه 31 شهریور 1390 02:26 ق.ظ
"در مورد سایر مطالب نیز، شاهرود نیوز یکی از بهترین سایت های اطلاع رسانی اخبار شهرستان میباشد که کلا تصمیم راه اندازی شاهوار نیوز از مطالب شاهرود نیوز سرچشمه میگیرد
امیدوارم پاسخمان برایتان قابل قبول باشد
با ما همراه باشید"
قابل قبول بود.
با تشکر!
پنجشنبه 31 شهریور 1390 01:48 ق.ظ
"در این مورد را در سایت شاهوار و شاهرود نیوز مطالعه نمایید."
سوال: شما مطالب شاهرود نیوز رو تایید می کنید؟
خبرنگار دوست عزیز
سوالتان شفاف نبود و دو پهلو بود. منظورتان از مطالب شاهرود نیوز چه بود؟
اگر هدف کلی شما مطلب پارسیای قومس است که شاهرود نیوز آنقدر در این مورد شفاف سازی نمود که دیگر جای سوالی باقی نمیماند و بازتاب این امر در این شماره ی نشریه پارسیای قومس به خوبی قابل مشاهده است.
در مورد سایر مطالب نیز، شاهرود نیوز یکی از بهترین سایت های اطلاع رسانی اخبار شهرستان میباشد که کلا تصمیم راه اندازی شاهوار نیوز از مطالب شاهرود نیوز سرچشمه میگیرد
امیدوارم پاسخمان برایتان قابل قبول باشد
با ما همراه باشید.
پنجشنبه 31 شهریور 1390 01:11 ق.ظ
شما که این نظرات را منتشر میکنید میشود ارتباط بی بی سی فارسی با شورای شهر شاهرود و قلیچی و جریان فتنه و نماینده جاسبی ها در دانشگاه آزاد شاهرود و اتاق فکر آقایان را هم توضیح بدهید. یعنی اینقدر اوضاع شاهرود پیچیده است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر میشود یک گزارش جامع تر بنویسید که ما هم بفهمیم اوضاع شهر از چه قرار است
خبرنگار با سلام و عرض ادب
دوست عزیز در مورد بی بی سی فارسی نظر یکی از همراهان بود که چاپ شده اما در مورد مسائل مطروحه دیگر بهتر است مطالب منتشر شده در این مورد را در سایت شاهوار و شاهرود نیوز مطالعه نمایید. امیدواریم در مراجعه بعدی به شاهوار از سردرگمی رهایی یافته باشید.
پنجشنبه 31 شهریور 1390 12:10 ق.ظ
چون خس و خاشاك هی قرار ندارند
جبهة بادند، اعتبار ندارند
جنگل خشكی اسیر سایة نفرین
خفت از این بیشتر كه بار ندارند
مسخ در آن سوی خط حادثه هستند
عطر كسی را به یادگار ندارند
تا كه بگریند بی نصیبی خود را
گوشة دنجی در این دیار ندارند
غرق عفن، صورت مجسم مرداب
نسبت دوری به آبشار ندارند
خواب تبر دیده‌اند این همه شب را
در سرشان طرحی از بهار ندارند
فاتح پوچ‌اند در سیاهی غفلت
در صفشان یك نفر سوار ندارند
این همه خفاش را نگاه كن ای مرد
روز شود فرصتِ فرار ندارند
تشنه خون‌اند، خونِ هر چه كه باشد
شرط وفا را سگان حساب ندارند
هستی‌شان را كه خاك دل‌زده قی كرد
شرم چه خوب است! حیف عار ندارند.
چهارشنبه 30 شهریور 1390 10:34 ب.ظ
سخن نشریه پارسیای قومس به جز بیان حق با بیرق احدی عهد نبسته ایم . آقا یان بیرق جنبش سبز چی ؟
چهارشنبه 30 شهریور 1390 10:29 ب.ظ
بالاخره ما نفهمیدیم نشریه فرهنگی هنری ورزشی است یا سیاسی فرهنگی . اگر سیاسی فرهنگی است پس چرا تیتر صفحه نخست از یک مربی فوتبال سخن گفته است .آقای یزدانی ذره بینت کجاست؟عجب دنیایی است بخدا .
چهارشنبه 30 شهریور 1390 10:11 ب.ظ
متاسفیم از اینکه اعضای شورای شهر وشهردار شاهرود با نشریه ای مصاحبه می کنند و اختلافات ویا اسرار درون تشکیلاتی خود را در طبق اخلاص تقدیم می کنند که مرتبط با جنبش سبز یا همان جریان فتنه می باشد. یواش یواش به همه باید شک کرد . نکنه اررتباطی بین پارسای قومسی ها ومرتبطین با بی بی سی فارسی باشد . وزارت اطلاعات سرکی به اتاق فکر آقا یان باید بزند .
چهارشنبه 30 شهریور 1390 08:42 ب.ظ
پارسیای قومس با افرادی از داخل شاهرود برنامه های تبلیغاتی گسترده ای را اندیشه کردند.به قول شما اینبار فیتیله را پایین کشیده باشند اما مگرقراراست دیگر به رویه آدمیزاد برگردند؟خیر.اینها همان جریان فتنه گرانی هستند که خون به دل آقایمان کردند.این همان سعید قلیچی ای است که تدارک فتنه88دردانشگاه آزادشاهرود را لیدری میکرد.حمزه زاده و حتی ایمانی علم هایی هستند که زیر بیرق نماینده جاسبی ها دردانشگاه آزادشاهرود فعالیت می کنند.خودشان میدانند که اگر دنبال مجوز میرفتند بااردنگی پذیرایی میشدند.بهمین خاطر دونفر آدمی که تاپنجاه سال دیگر هم درباغ نیستند را سپربلای خودکردند.اگرروشنگری شما نبود چه بسا سرپرست ادره ارشاد از آنها تقدیر هم میکرد.چراکه هیچکس درسرجای خودش نیست.وقتی متولی فرهنگ شهرستان مجری میتینگ تبلیغاتی کاظم جلالی میشود چه توقعی داریم از پایین تری ها.یاحق
چهارشنبه 30 شهریور 1390 04:58 ب.ظ
یک نکته واسه من خیلی مبهمه اونم اینکه از یک طرف میگید این قلیچی خیلی کوچیک، نمیفهمه، لاشعور، بچه است و از این حرفا از طرف دیگه میشنویم عامل غربی ها است، بر هم زننده شاهروده، فتنه کرده، نوشته هاش آدم های مختلف رو تحریک میکنه و...
این دوگانگی در سخن رو چگونه تفسیر میکنید؟
خبرنگار با سلام و عرض ادب
دوست عزیز آدم عاقل و با شعور که اسیر اجانب و گروه های فتنه گر نمی گردد. معمولا افراد ساده لوح و بعضا احساسی به دام عناصر فرصت طلب و مغرض می افتند.
ضمنا ایشان نقش سفیر را جهت سردمداران فتنه بازی می کنند و سخنانشان بیشتر تقلیدی جهت جبران کمبود شخصیتشان است.
چهارشنبه 30 شهریور 1390 12:09 ب.ظ
آقا خدا وکیلی این بچه با لهجه ی شاهرودی ها کاری نداره!!!مثلا می خواد متن تاریخی بنویسه.
گرچه اگه به شاهرودی بودن باشه این قلیچی ها از همه ما شاهرودی ترن.
خبرنگار با سلام و عرض ادب
نامبرده از اهالی مشهد است و چون آشنایی با لهجه شاهرودی ندارد، به جاده خاکی زده است.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • آخرین بروز رسانی :
.